III Gorzowski Marsz Nordic Walking za nami.

Dzisiejszy dzień pełen emocji i uśmiechów dzieci przechodzi do historii. III Gorzowski Marsz Nordic Walking za nami. Zgłosiło się 230 uczestników.

Podziękowania kieruje do wszystkich, którzy pomogli nam w organizacji tego spotkania.
Słowa podziękowania kieruję do Pana Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego Jacka Wójcickiego, Pani Małgorzaty Domagały Wiceprezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, Pani Ewy Rawy Lubuskiego Kuratora Oświaty, Pana Jana Kaczanowskiego Przewodniczącego Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, Pana Radosława Wróblewskiego Radnego, Pani Renacie Pliżdze Dyrektorowi Wydziału Edukacji UM Gorzowa Wielkopolskiego, Pani Jolanty Lipińskiej Wizytatora LKO, Pani Barbary Zajbert Prezesa ZNP Odział w Gorzowie Wielkopolskim za ciepłe słowa skierowane do nas w dniu dzisiejszym oraz za obecność.
Dzisiejszy Dzień Dziecka nie mógłby się odbyć, gdyby nie sponsorzy i ludzie dobrej Woli. Dziękuję: INNECO - Prezesowni Panu Łukasz Marcinkiewicz, Pani Monice Piaskowskiej, , Rodzinnemu Domowi Dziecka Katarzyna i Jacek Mataczyna, Michał Wlaźlak - UKS Chemik, Salonowi Kosmetycznemu Monika Matuszczak, Anna Kozak, Związkowi Niepełnosprawnych START, Bankowi Żywności w Gorzowie Wielkopolskim.
Dorota Skołuda za organizację całej imprezy DZIĘKUJĘ.
Za pyszne słodkości DZIĘKUJĘ UCZNIOM KLAS KUCHARSKICH I Wioleta Bukowska i Małgorzata Jarmołowicz.
Miło było gościć uczniów i nauczycieli że Sp nr 1, Sp nr 13, Sp nr 21 z panią Iwona Turczynska - Dyrektorką szkoły, z Ośrodka w Lipkach Wielkich.
WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU Z OSOBNA RAZ JESZCZE DZIĘKUJĘ.