Integracyjna wycieczka uczniów szkoły branżowej

Miedzyrzecki Rejon Umocnień został dzisiaj zdobyty! Klasy szkoły zawodowej oraz klasy 8 a i B zet zwiedzaly dzisiaj bunkry. Przewodnik opowiadał nam o historii tego miejsca. Weszliśmy głęboko do podziemnych korytarzy. Tam jeździliśmy drezyną. Siłą napędową były nasze ręce.
Po wyjściu z bunkrów ruszyliśmy po wertepach samochodem wojskowym, który ważył ponad 8 ton i liczył 67 lat. Pomimo wieku radził sobie świetnie z nierównosciami terenu. Po przejażdżkach był czas na kiełbaskę z ogniska oraz konkurs wiedzy o MRU. Potem co niektórzy wykazali się dużym sprytem i wzięli udział w zabawie polegającej na zjedzeniu jabłka bez użycia rąk.
W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Międzyrzeczu, gdzie mogliśmy podziwiać średniowieczny zamek i otaczający go piękny park.
Wycieczka była bardzo udana. Dziękujemy pani Marii Trocińskiej za jej organizację.
Zapraszamy do galerii zdjęć.