Nabór uczestników do projektu ERASMUS +

UWAGA - Rozpoczynamy nabór uczestników projektu 2022-1-PL01-KA121-VET-000066139  Kształcenie i szkolenia zawodowe

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską.

Od dnia 07.11.2022 r. rozpoczynamy nabór uczestników do projektu  z programu ERASMUS +
Nabór potrwa do 20 listopada  2023r.
W dniach od 21.11.2022r. przeprowadzone będą rozmowy  kwalifikacyjne z kandydatami (mobilność uczniów). Zamknięcie listy uczestników nastąpi 30.11.2022r.

Nabór zostanie przeprowadzony dla grup, które w 2023 r. pojadą do Niemiec. Nabór dotyczy uczestników z aktualnych klas drugich i trzecich  Szkoły Branżowej. Informacja o wynikach naboru i spotkaniu organizacyjnym zostanie przekazana drogą elektroniczną - Librus oraz wywieszona na tablicach informacyjnych.

Osoby zainteresowane proszę o zapoznanie się z Regulaminem naboru oraz innymi dokumentami dotyczącymi projektu, znajdującymi się na stronie internetowej szkoły (zakładka ERASMUS+).

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za współpracę.
Agnieszka Gromadecka
koordynator projektu