Rekrutacja uczestników projektu „PRACA-PARTNERSTWO-PRZYSZŁOŚĆ”

W dniach 29 - 30.11.2022 r. zespół w składzie: Dyrektor szkoły – Pan Emil Błaszkowski, Wicedyrektor szkoły – Pani Anna Grabowska, Koordynator projektu – Pani Agnieszka Gromadecka, nauczyciel kształcenia praktycznego/zawodowego – Pani Wioletta Bukowska, Pani Renata Janoch, nauczyciel języka angielskiego – Pani Aleksandra Salo, pedagog szkolny– Pani Iwona Jarek – Syska przeprowadził rekrutację oraz wyłonił uczestników mobilności w ramach projektu „PRACA-PARTNERSTWO-PRZYSZŁOŚĆ”  realizowanego w naszej szkole w ramach akcji „Kształcenie i szkolenia zawodowe” mobilność uczniów programu Erasmus+.

ZAKWALIFIKOWANI UCZNIOWIE TO:
GRUPA I: (marzec/kwiecień)
RUPNIAK ADAM
KAŁUŻNY PRZEMYSŁAW
RENICKI MACIEJ
CHOJNACKI JAKUB
KOŃCZAK AMELIA
KIERZKOWSKA MAŁGORZATA
Wyżej wymienione osoby wyjadą w pierwszym terminie – druga połowa marca 2023r.
Wszystkim uczniom BARDZO DZIĘKUJEMY za zaangażowanie, odpowiedzialność, gotowość do nowych wyzwań JESTEŚCIE WSPANIALI !!! Emocji było co nie miara.
Zakwalifikowanym uczniom GRATULUJEMY, zaś pozostałych zapraszamy do współpracy przy kolejnych mobilnościach. Jednocześnie przypominamy, że w roku szkolnym 2022/2023 odbędą się dwa wyjazdy: grupa pierwsza na przełomie marzec/kwiecień oraz druga w maju.