Współpraca międzynarodowa

WSPÓŁPRACA  MIĘDZYNARODOWA

Nasza Szkoła nawiązała współpracę ze Związkiem Międzynarodowym Berlin-Brandenburgia Region Brandenburgia południowowschodnia. Internationaler Bund Berlin-Brandenburg gGmbH (regionalna jednostka w grupie IB) jest organizacją pozarządową o statusie OPP i prowadzi aktywne działania na zlecenie Agencji ds. Zatrudnienia i JobCenter w następujących obszarach: orientacji zawodowej uczniów, doradztwa edukacyjnego i zawodowego dla młodzieży z trudnościami, zaburzeniami i upośledzeniami, przygotowania do wykonywania zawodu, ponadzakładowego kształcenia zawodowego i reorientacji zawodowej. Oprócz tego w warsztatach IB prowadzone są zajęcia aktywizacji zawodowej i treningi przygotowujące do integracji na rynku pracy. IB Berlin Brandenburg prowadzi szkoły zawodowe, własne restauracje i hotele szkoleniowe.

Nasze prace związane z promowaniem współpracy partnerskiej 🇵🇱 🇧🇪 ze Związkiem Międzynarodowym Berlin-Brandenburgia (IB)

w ramach realizowanego projektu w programie Erasmus + 🇪🇺 😀