Wspieramy pomoc dla Ukrainy

Samorząd Uczniowski i Dyrekcja Szkoły dziękują naszym darczyńcom za dostarczenie różnych artykułów dla uchodźców z Ukrainy zbieramy do jutra 4.03.
Podpowiadamy, co jest potrzebne innym.
Kochani! JADĄ DO GORZOWA DZIECI Z UKRAINSKICH DOMÓW DZIECKA! Pilnie potrzebujemy artykuły szkolne i higieniczne dla dzieci. Potrzeba także środków opatrunkowych i leków. - plecaki - piórniki - zeszyty - długopisy - kredki - farby - bloki itp. Artykuły higieniczne: - ręczniki - chusteczki mokre - szampony - papier toaletowy - pasty do zębów - szczoteczki do zębów - dezodoranty - szczotki do włosów - gumki do włosów, spinki - środki ochrony osobistej. Prosimy, przekażcie informację dalej do swoich bliskich i znajomych! Zbiórka odbywa się w Ośrodku Adopcyjnym w Gorzowie Wielkopolskim ul. Kosynierów Gdyńskich 50f . Wtorek i środa od 7.30 do 15.30, czwartki do godz. od 7.30 18.00, piątek od 7.30 do 15.30. PROSZĘ O NIE PRZYNOSZENIE ODZIEŻY I PLUSZAKÓW !!! TEGO JEST POD DOSTATKIEM.