„A kijki same nas poniosły. Mięśnie bolą, i to jest fajne!”

19.05.2018 r. odbył się I Gorzowski Marsz Nordic Walking z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości organizowany przez naszą szkołę.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w sportowych zmaganiach. Uczestnicy (ok. 150) pokazali  świadectwo swojej sprawności, determinacji i radości z  pokonanego dystansu, który wyniósł 6,46 km.

Cieszymy się, że tak wiele osób w różnym wieku postanowiło spróbować sił w sportowych  zmaganiach. Nie chodziło wyłącznie o rywalizację sportową i pokonywanie własnych słabości, ale również o dobrą zabawę i  przyjemnie spędzony czas.

Szkolna drużyna harcerska dbała o bezpieczeństwo maszerujących, a pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego złożyła białoczerwone kwiaty.

Zwieńczeniem imprezy było losowanie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez dyrekcję szkoły oraz smaczny poczęstunek w postaci grochówki.

Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się jeszcze w szerszym gronie, a marsz  będzie równie udany. 😉