Akcja „Szkoły pełne Talentów”

Akcja „Szkoły pełne Talentów”🥇🥇🥇👏👏👏
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie „Szkoły pełne Talentów” realizowanym przez Lidl. Jest to akcja, która ma na celu zmobilizować do działania na rzecz lokalnych społeczności, a dzieciom z polskich szkół przekazać sprzęt sportowy i elektroniczny najwyższej jakości. Robiąc codziennie zakupy mogą Państwo wesprzeć naszą szkołę.
Jak to zrobić❓❓
Zbieramy Talenciaki! Talenciaki będą wydawane w okresie trwania akcji (od 05.09 do 13.11 lub wyczerpania zapasów) we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl za każde 50 złotych wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo.
Talenciaki będzie można aktywować na stronie lidl.pl/Szkoly, wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich unikalny kod QR, i przypisać je do naszej szkoły. Dodatkowo talenciaki można przekazywać szkole w tradycyjnej formie, wrzucając je do specjalnych pudełek rozstawionych na terenie naszej placówki. Szkoła zebrane talenciaki wymieni na nagrody.
Serdecznie zapraszamy do zabawy📢📢