Corrida- dzień trzeci

Corrida, dzień 3
Tym razem ortografia zawitała na szkolnym boisku. Uczniowie rywalizowali ze sobą, nie tylko w rozwiązywaniu zadań wymagających znajomości pisowni, ale również w zadaniach sprawnościowych. 🎯 Dyrektor szkoły życzył uczniom udanej zabawy, przypominając jednocześnie, że tydzień polonistyczny jest doskonałą okazją do utrwalenia wiedzy przed Sprawdzianem Ósmoklasisty.
Dziękujemy mamie naszej uczennicy Amelki, pani Justynie Kończak 🌼 za fotorelację
z przebiegu imprezy a p. Januszowi Stankiewiczowi nagłośnienie. Dzięki niemu zasady naszych konkurencji podobno były znane w całej dzielnicy😁🤪😁.
Uczestnicy na koniec imprezy częstowali się cukierkami ufundowanymi przez Związek Nauczycielstwa Polskiego.
Wszystkim dopisywały humory, tym bardziej, że spodziewane deszcze niespodziewanie nie nadeszły.😁
Dziękujemy wszystkim współpracującym
z nami Nauczycielom. 🍀