Defibrylator - urządzenie ratujące życie W NASZEJ SZKOLE

Po wielu rozmowach i staraniach udało się. Dzisiaj w imieniu Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego #JacekWójcicki Pani #RenataPliżga przekazała szkole defibrylator - urządzenie ratujące życie. To w pełni profesjonalne, samoobsługowe urządzenie do ratowania zdrowia i życia dzieci oraz dorosłych.
Dziękuję z całego serca za pomoc w staraniach się o urządzenie wiecprezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego #MałgorzataDomagała, radnej Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego #AnnaKozak, Skarbnikowi Miasta Gorzowa Wielkopolskiego #AgnieszkaKaczmarek oraz Dyrektorowi Wydziału Edukacji Miasta Gorzowa Wielkopolskiego #RenataPliżga. Raz jeszcze serdeczne i ogromne podziękowania dla Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego #JacekWójcicki.
Bez Waszego wsparcia i merytorycznych rozmów na argumenty nie mielibysmy tego urządzenia. Defibrylator będzie służył ratowaniu życia uczniów, pracowników szkoły oraz mieszkańców miasta. Mam nadzieję, że to pierwsza jaskółka dla pozostałych gorzowskich placówek.
Dziękuję TVP 3 Gorzów Wielkopolski, Telewizji Gorzów oraz Radiu Gorzów ale ogromnie dziękuję dla niestrudzonej dziennikarki, która zawsze jest z nami #ElżbietaKobelak