Dzień Matki

W gorzowskiej bibliotece im.Herberta po raz 25 odbyło się spotkanie z okazji Dnia Matki. Zebranych gości przywitał pan dyrektor Emil Błaszkowski mówiąc o niesamowitym zaangażowaniu i pracowitości naszych uczniów, dziękując przy tym rodzicom za zaufanie jakim darzą szkołę i nauczycieli.
Nasi uczniowie wykonali prace plastyczne, które można było podziwiać w galerii. Dodatkową atrakcją dla naszych Mam było przedstawienie z okazji ich święta. Na początek klasa p. Izy Neumann wyrecytowała wiersze. Następnie uczniowie zaprezentowali mały program artystyczny. Na koniec uczniowie biorący udział w projekcie "cooltura bez barier" pokazali swoje wyuczone na warsztatach zdolności taneczno - wokalne. Wszyskim rodzicom serdecznie dziękujemy i gratulujemy kochanych pociech.