IV Gorzowski Marsz Nordic Walking

IV Gorzowski Marsz Nordic Walking za nami. Dziękuję wszystkim za świetna zabawe i wspólnie spędzony czas. Ponad 100 osób przemierzyło 7 km trasę. Dziękuję #DorotaSkołuda za wzorowe przygotowanie imprezy, Panu Dariuszowi Jankowskiemu za pomoc w przygotowaniach, #AnnaKozak #RadosławWróblewskiego #PaulinaSzymotowicz #JerzySobolewski dziękuję za nagrody przez WAS ufundowane. Bardzo dziękuję Radzie Rodziców działającej w naszej szkole za przekazane środki na nagrody. W sposób szczegolny dziękuję Fundacji #INGDzieciom za bardzo duże wsparcie finansowe i za udział wolontariuszy w naszym Marszu. #PiotrWójciak dyrektor MOS za udostępnienie bramy. Adasiowi i Przemkowi za obsługę techniczna, nagłośnienie.
Wszystkim i każdemu z osobna raz jeszcze dziękuję.