Lubuski Mityng Olimpiad Specjalnych w Tenisa Stołowego

Lubuski Mityng Olimpiad Specjalnych w Tenisa Stołowego. W zawodach bierze udział 9 zespołów z szkół i ośrodków Specjalnych województwa lubuskiego: ZSS nr 14 Gorzów, ZKS nr 1 Gorzów, Żary, Lubsko, Międzyrzecz, Krosno Odrzańskie, Zielona Góra, Strzelce Krajeńskie, Nowa Sól. Liczba zawodników - 55
Na otwarcie zawodów dniu 14 grudnia 2023 r. o godz. 10.00 w sali Gorzowskiego Klubu Sportowego GORZOVIA w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Jagiełły 11 ("Łaźnia") zostali zaproszeni goście: dziekan AWF dr #PiotrWójciak, radna Gorzowa P. #AnnaKozak, dyrektor Technikum Elektrycznego #StanisławJodko, przewodnicząca międzyszkolnej komisji oświaty i wychowania P. #GabrielaGronowska oraz przedstawiciel wydziału edukacji, inspektor #MagdalenaPerz.
Obsada sędziowska: Sędzia główny - Marek Konieczko oraz uczniowie wolontariusze z Technikum Elektrycznego.
Fotorelacja: Daniel Źródłowski