Międzypokoleniowy turniej sportowy w ramach Lubuskiego Tygodnia Seniora.

W dniu dzisiejszym, tj. 5.10.2023 r. w naszej szkole #ZespółSzkółSpecjalnych odbył się Międzypokoleniowy turniej sportowy w ramach Lubuskiego Tygodnia Seniora. Turniej odbył się we współpracy z Urzędem Marszałkowskim, który pomógł sfinansować te zawody👏👏❤️
Uczniowie i nauczyciele szkoły wspólnie z seniorami z Gorzowa i powiatu gorzowskiego rywalizowali w zmaganiach sportowych, które przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego pod czujnym okiem Pana Daniela Źródłowskiego. Dziękujemy za świetną zabawę i zdrową rywalizację💪💪 Seniorzy pokonali wszystkich. Są najlepsi👏 Dziękuję #ŁukaszPorycki wicemarszałkowi województwa lubuskiego, #AnnaKozak radnej Gorzowa Wielkopolskiego, #ElizaRudnicka dyrektor Wydziału Spraw Społecznych za obecność I wspólną zabawę.
Za przygotowanie sali do spotkanie przy kawie odpowiadała pani Agnieszka Gromadecka wraz ze swoimi uczniami💪👏
Zdjęcia: Adam Rupniak