Projekt ZAWODOWCY 2.0

Od 2018 r. rusza projekt „Zawodowcy w Gorzowie 2.0”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej Europejskiego Funduszu Społecznego w zakresie Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wlkp. Projekt jest kontynuacją projektu „Zawodowcy w Gorzowie”.

Więcej szczegółów na temat jakie cele będą realizowane w tym projekcie, znajdziemy na stronie  www.zawodowcy.gorzow.pl/article/141/Zawodowcy-w-Gorzowie-2.0

Informacje dotyczące projektu i wydarzeń temu towarzyszących znajdują się również na fb  www.facebook.com/zawodowcywgorzowie/videos/992313740923869/ .

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w zajęciach z "Doradztwa zawodowego" oraz w warsztatach "Pielęgnacja terenów zielonych" i "Wyroby cukiernicze".