Uroczyste otwarcie zakładu fryzjerskiego w naszej szkole

W dniu 02 marca 2020 r. odbyło się oficjalne otwarcie nowej pracowni szkolnej przystosowanej do odbywania praktyk przez naszych uczniów kształcących się w zawodzie pomocnik fryzjera. W uroczystości nie zabrakło przedstawicieli samorządu miasta Gorzowa Wlkp. Otwarcie  rozpoczęło się od przecięcia wstęgi i przywitania gości przez  Dyrektora Szkoły – Pana Emila Błaszkowskiego.

Pracownia wyposażona jest w bardzo profesjonalny sprzęt, który pozwoli naszym uczniom zgłębiać wiedzę i umiejętności w temacie zawodu fryzjera. Dzięki tak nowoczesnej pracowni będziemy mogli przygotować młodych ludzi do wejścia na rynek pracy, który nie będzie ich przerażał, ponieważ będzie dla nich naturalny.

Utworzenie nowej pracowni pozwali nauczycielom na prowadzenie procesu dydaktycznego w nowoczesny sposób, co zwiększy kompetencje zawodowe absolwentów  Dzięki temu znaczenie wzrośnie atrakcyjność zajęć realizowanych w szkole.
Całość prac pochłonęła ponad 70 tysięcy złotych.