XV MISTRZOSTWA POLSKI PTSS ,,SPRAWNI RAZEM”

24 kwietnia 2010 r. w Ostrzeszowie odbyły się XV Mistrzostwa Polski PTSS "Sprawni razem"  w biegach przełajowych. Uczniowie naszej szkoły brali udział w tych zawodach i po raz kolejny odnieśli bardzo znaczące sukcesy. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Opiekunem sekcji w naszej szkole jest pan mgr Zbigniew Lewkowicz. Dziękujemy za wspaniałe przygotowanie uczniów do zawodów, gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne.
Sekcja Społeczno Sportowa ,,Sprawni-Razem” przy Zespole Szkół Specjalnych nr 14 w Gorzowie Wlkp.

XV MISTRZOSTWA POLSKI PTSS ,,SPRAWNI RAZEM” w BIEGACH PRZEŁAJOWYCH OSTRZESZÓW 24.04.2010R

Bardzo udany start uczniów Zespołu Szkół nr 14 na Mistrzostwach Polski  w Biegach przełajowych - 46 Cross Ostrzeszowski

Marzena Cymerman    ZSzS w Gorzowie Wlkp. - Złoty medal ( kat. Seniorki ),

Sandra Pieczychlebek  ZSzS w Gorzowie Wlkp. - Brązowy medal ( kat. Juniorki),

Mariusz Pietrucha         ZSzS w Gorzowie Wlkp. -  9 miejsce ( kat. Senior),

Rafał Szymczak            ZSzS w Gorzowie Wlkp. - 14 miejsce ( kat. Senior).

Najlepsi zawodnicy otrzymali medale, statuetki i nagrody.

GRATULACJE !!!
z pozdrowieniem sportowym