ZŁOTA ŁYŻWA - gry i zabawy na lodzie

ZŁOTA ŁYŻWA - gry i zabawy na lodzie dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną już 18 raz odbyły się na naszym lodowisku. Organizatorzy: Zespół Szkół Specjalnych nr 14 z Gorzowa oraz CSR "Słowianka" zaprosili do rywalizacji uczestników z Gorzowa ze szkół: ZSS nr 14, SP SOWA, ZKS nr 1, a także z Lipek Wielkich ze Specjalistycznego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego. Na specjalnie przygotowanej tafli rywalizacja była zacięta i mimo zabawowej atmosfery każda drużyna do końca walczyła o punkty. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe upominki od "Słowianki". Dziękujemy za udział dzieciom i młodzieży oraz ich opiekunom, jednocześnie będąc pod wrażeniem umiejętności łyżwiarskich uczestników.