ZŁOTA ŁYŻWA NA SŁOWIANCE – to impreza z 19- letnią tradycją

ZŁOTA ŁYŻWA NA SŁOWIANCE – to impreza z 19- letnią tradycją⛸️⛸️
W czwartek 9 marca na gorzowskiej Słowiance odbyła się „Złota Łyżwa”. Były to gry i zabawy na lodzie połączone z rywalizacją sportową. Impreza zorganizowana została dla gorzowskich szkół i ośrodków specjalnych. W zabawie uczestniczyli podopieczni Zespołu Kształcenia Specjalnego nr 1, uczniowie Zespołu Szkół nr 14 przy ul. Mościckiego, Szkoły Podstawowej SOWA, a także zawodnicy ze Specjalnych Ośrodków Szklono Wychowawczych z Międzyrzecza oraz Lipek Wielkich. Zawody zostały zorganizowane po raz 19. Do zabawy na łyżwach przyłącza się coraz więcej szkół i placówek. Uczestnicy mieli do pokonania wiele konkurencji na lodzie, które przygotowali organizatorzy. Najtrudniejszą konkurencją okazał według zawodników „hokej na lodzie” czyli konkurencje z prowadzeniem krążka kijem hokejowym. Najszybsi na lodzie byli uczniowie z gorzowskiego ZSS nr 14, na drugim miejscu uplasował zespół z ZKS nr 1 również z Gorzowa, a trzecie miejsce zajął zespół z Międzyrzecza.
Zawodnicy ze ZSS nr 14 zajęli 1 miejsce, a drużynę przygotowaną przez Pana Daniela Źródłowskiego reprezentowali:Kacper Nowosad, Mateusz Pilecki, Kamil Szewczuk, Jakub Głowiński, Kacper Filipczuk, Agata Kułaga, Grzegorz Wróbel, Eryk Kupczyk, Karim Al. Eli, Marta Suchanecka oraz Natalia Zwolińska💪💪
Sędzią głównym zawodów była Pani Joanna Kulisch.👏👏
Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal oraz nagrodę specjalną ufundowaną przez MC Donalda.
Dziękujemy Pani #AnnaKozak i Panu #RadosławWróblewski za przybycie i miłe słowa skierowane do uczestników.